00:00 GÜNDEM • Bugün 00:00
7 saat önce GÜNDEM • Dün 22:29

Kafkas Folklor Kültür Derneği'nin 8 Aralık 2023 Cuma günü için duyurusunu yaptığı olağan kongresine Casim Yıldız Başkan adayı olduğunu açıkladı.

7 saat önce ASAYİŞ • Dün 22:17

Bursa İznik'te iki katlı binanın bacasında yangın çıktı. Mahalle sakinleri çıkan yangında panik yaşadı.

8 saat önce GÜNDEM • Dün 21:31

Ordu’da, 3 Aralık 2019'da evine gireceği esnada bıçaklanarak öldürülen henüz 20 yaşında olan üniversite öğrencisi Ceren Özdemir, vefatının dördüncü yılında mezarı başında anıldı.

8 saat önce ASAYİŞ • Dün 21:12

Bursa’da yolu kapatıp eğlenen iki ayrı düğün konvoyundaki vatandaşlar kameralar tarafından kayıt altına alındı. Bir grup havaya rastgele ateş ederken, diğer konvoydaki kişiler de lastik yaktı.

8 saat önce ASAYİŞ • Dün 20:58

Küçükçekmece’de faaliyet gösteren özel kreşte eğitim alan bir kız çocuğunun burnu, sandalyeye çarpmasının ardından kırıldı. Aile kreş yetkililerinden şikayetçi olurken, durumdan haberdar olan diğer aileler de çocuklara psikolojik şiddet uygulandığı iddiasıyla karakola gitti.

9 saat önce GÜNDEM • Dün 20:25

Geçtiğimiz aylarda yapılan Terkinler Operasyonu sonrasında İnegöl’de özellikle otomobil alım satımlarında kullanıldığı söylenen çeklerin sahte olduğu iddiası Türkiye gündeminde konuşuldu. Televizyon kanallarında da yapılan programlarda adeta İnegöl'ün isminin karalanmasına İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan'dan sert tepki gösterdi. 

9 saat önce ASAYİŞ • Dün 20:20

Hakkari'de çikolata nedeniyle bir çocuğu depoya kilitleyen zincir market sorumluları hakkında soruşturma başlatıldı. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç da bakanlık olarak konuyu takip ettiklerini ifade etti.

9 saat önce ASAYİŞ • Dün 19:57

Afyonkarahisar Dinar'da belediyeye ait olan barınakta bazı köpeklerin öldüğü, bazılarının açlıktan bitkin düştüğü, aç kalanların da ölen hemcinslerini yediği iddia edildi. Kan donduran iddialarla ilgili görüntüler, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Dinar Belediyesi tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, iddialara ilişkin inceleme başlatıldığı duyuruldu.

10 saat önce BURSA • Dün 19:34

Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen uygulama kapsamında 398 şahsın UYAP sorgulaması yapılırken, üzerlerinde uyuşturucu madde, ruhsatsız silah, fişek bulunan ve çeşitli suçlardan aranan toplam 7 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Yükleniyor...
Son Haberler
Namaz Vakitleri
İmsak vaktine kalan
00:56
İmsak
06:32
Güneş
08:02
Öğle
12:59
İkindi
15:24
Akşam
17:45
Yatsı
19:10