CHP’DE İLK BAŞVURU YAPILDI

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için CHP’de ilk başvuru yapıldı. Bir dönem CHP’de ilçe yöneticiliği yapan Hikmet Sallı, belediye meclis üyeliği aday adaylığı dosyasını, İlçe Başkanı Necmi Demir’e teslim etti.

CHP’DE İLK BAŞVURU YAPILDI

KENDİMİZE GÜVENİYORUZ

Parti binasında yapılan başvuru öncesinde bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Necmi Demir, "Bugün yerel seçimler nedeni ile çok sevdiğimiz, tecrübeli, İnegöl Belediyesi'ni çok iyi irdeleyen, İnegöl'ün yapısını çok iyi bilen bir kardeşimizi, Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı konusunda ilk başvuru yapan Hikmet Sallı kardeşimizin müracaatını kabul ediyoruz. Yıllardan beri bildiğiniz gibi İnegöl'ü Demokrat Parti, Adalet Partisi, Doğru Yol Partisi, Saadet Partisi gibi sağ kanat dediğimiz yapılar hizmet vermekteydi. Biz artık öyle inanıyoruz ki, İnegöl halkının sosyal demokrat bir partinin belediyecilik anlayışının gelmesini talep ettiklerinin, istediklerinin farkındayız. Kendimize güveniyoruz" dedi.

FAYDALI ŞEYLER YAPACAĞIMIZA İNANIYORUM

Aday adaylığını açıklayan Hikmet Sallı ise, "Doğma büyüme İnegöllüyüm. Eğitim ve iş hayatımın tamamı İnegöl'de geçti. 3 yıldan beri İnegöl Belediye Meclisi'ni takip ettim partim adına. Bundan sonra asil olarak Belediye Meclis Üyeliğini kazanmak istiyoruz. Bundan sonr çok fazla çalışacağız. Seçimlerde partimizi başarı ile temsil edeceğimize inanıyorum. Kazanırsak İnegöl Belediye Meclisi'nde de faydalı şeyler yapacağımıza inanıyorum. Bu amaçla ben ilçe başkanımıza dosyamı teslim ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER