CHP’DEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

CHP’DEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi İnegöl İlçe Başkanı Necmi Demir ve Yönetim Kurulu, Millet İttifakı ortağı olan ve göreve yeni atanan İYİ Parti İnegöl İlçe Başkanı Fikret Fidan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İnegöl Belediye Meclis üyeleri Erkan Dönmez, Regaip Korkmaz, İsmail Karaman, Dursun Öztürkoğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette İYİ Parti İnegöl İlçe Başkanı Fikret Fidan, İYİ Partinin mecliste grubu bulunmasında büyük bir fedakarlık gösterip 15 vekili İYİ Partiye geçici olarak göndererek demokrasi örneği yaşatan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti. Fidan, seçimlerde her iki partinin Genel Merkezlerince yapılan ittifak yolunda Büyükşehirler alınarak ilk başarının sağlandığını, bunun tabanda da yaygınlaşıp yerelde de bazı projelerin ortak yapılması konusunda adımlar atılarak devam etmesi gerektiğini söyledi.

CHP İlçe Başkanı Necmi Demir de, yerel seçimlerde verilen destekten dolayı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür ederek, İnegöl için ortaklaşa yapılacak her türlü projede birlikte çalışmaya hazır olduklarını söyledi.

CHP İlçe Sekreteri Yasemin Soydan ise, özellikle nüfusun yarısını oluşturan kadınlar üzerinden yerel siyasetin şekillenmesini sağlamanın her iki partinin kadın kollarının ortaklaşa çalışmasıyla mümkün olduğunu söyleyerek destek isterken, İYİ Parti İlçe Sekreteri Özlem Namlıoğlu bu konuda desteğini açıkladı.

CHP Yönetim Kurulu üyesi Sabri Ürpermez, yapılabilecek projeler üzerinde fikir beyan ederken, İYİ Parti Meclis üyesi Dursun Öztürkoğlu da, aynı amaca hizmet eden iki ayrı parti olarak ortak çalışmanın önemine değindi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER