Goller ondan sorulacak

Goller ondan sorulacak

ERSEL ASLIYÜKSEK İLE ANLAŞTIK

İnegölspor’umuz, 2.Lig ekiplerinden Kırklarelispor’dan kanat oyuncusu Ersel Aslıyüksek ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerimizde düzenlenen imza törenine Basın Sözcümüz Cihan Bozacılar ile Futbol Şube Sorumlumuz Ali Şahin katıldı.

İmza töreni öncesi konuşan Basın Sözcümüz Cihan Bozacılar, şunları söyledi:
“Ersel daha önce camiamızda futbol oynamış, camiayı tanıyan, bilen, bizimde önceki dönemlerde tribünlerde izlediğimiz ve benimde şahsen beğendiğim futbolcu kardeşimiz. Kendisi ile temasımız oldu. Teknik heyetimizin ve transfer komitemizin raporu doğrultusunda Ersel kardeşimizle görüştük ve anlaştık. İnegölspor camiası içinde kendisi içinde hayırlı olmasını diliyorum.”


Ersel Aslıyüksek ise “Tekrardan burada olmak bana gurur veriyor. Çünkü burada çok güzel anılarım vardı. Çok güzel şeyler yaşadım. Finalde kaybetmiştik, inşallah Play-Off değil de Allah’ın izniyle direk çıkmak için tekrar geldim buraya. Çok güzel şeyler olacağına inanıyorum. Çok güzel bir ekip toplanmış burada. Ağabeylerimin beni tanıdığını biliyorum ama bende onları şimdi tanıdığım için çok memnun oldum ve çok mutlu oldum. İnşallah her şey çok güzel olacak. Bu sene hedefimiz şampiyonluk inşallah. Ben artık Play-Off değil Allah’ın izniyle direk çıkmak istiyorum.”ifadelerini kullandı.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER