İnegöl Avm’de, Hafta Sonu Eğlenceye Devam

Her hafta sonunu birbirinden güzel aktivitelerle doldurarak, her yaştan ziyaretçisine eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmeyi ilke edindiklerini bildiren İnegöl AVM Genel Müdürü Durmuş Çakır, geçtiğimiz hafta sonu da yine birbirinden çok farklı ve özel aktiviteler ile ziyaretçileri ile buluşturduklarını söyledi.

İnegöl Avm’de, Hafta Sonu Eğlenceye Devam

İnegöl AVM olarak, geçtiğimiz hafta sonu da geleneği sürdürerek birbirinden güzel aktiviteye ev sahipliği yaptıklarını ifade eden Genel Müdür Durmuş Çakır, “Her yaştan ve zevkten takipçisini yakalamayı başaran İnegöl AVM’de, her hafta sonu şölen gibi geçiyor” dedi.

26 Nisan 23014 Cumartesi günü  15.00-17.00 saatleri arasında İnegöl AVM’ye gelen miniklerin ‘Çiçek Dikim Atölyesi’nde baharın en güzel çiçeklerini hep birlikte diktiklerini hatırlatan Durmuş Çakır,  “Minikler, doğayla iç içe ve el becerilerini kullanarak yaptıkları bu aktiviteden oldukça mutlu ayrıldılar. 27 Nisan 2014 Pazar günü ise, İnegöl AVM’de faaliyette bulunan TEKNOSA sponsorluğunda, heyecan dolu bir playstation turnuvasına ev sahipliği yaptık. Miniklerin coşku dolu bir yarış içinde olduğu turnuva, heyecanlı ve neşeli anlara sahne oldu. Minikler bu aktiviteden de mutlulukla ve memnun ayrıldılar. Her hafta sonu gerçekleştirdiğimiz birbirinden güzel etkinliklere tüm İnegöllüleri bekliyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2014, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER