İnegöl'de elektrikli araç üretilecek

İnegöl'de elektrikli araç üretilecek


Saloni-Erhun Metal işbirliği ile Elektrikli Araçlar porjesi hayata geçiyor.


Saloni-Erhun Metal Elektrikli Araçlar Projemiz.
Kurucu Ortağı olduğumuz ve 10 yılı aşkın süredir altyapısına 25 Milyon TL nin üzerinde yatırım yaptığımız ve şimdilik 80 çalışanımızın olduğu METAL İŞLEME ve MOBİLYA MEKANİZMA üretimi yaptığımız fabrikamızda
ŞEHİR İÇİ KISA MESAFE 

Kullanımları için ELEKTRİKLİ ARAÇ üretimi projemize başlıyoruz.
Yıllardır tüm kazandığımız her bir liranın her kuruşun; işimize, teknolojik altyapıya, makinalaşmaya ve üretim mühendisliğine yapılmış olmasından dolayı çok gururluyuz.

Şimdi tüm bu kazanımlarımızı tekrar ülkemizin ihtiyacı olan yüksek teknoloji ürünlerinin üretimi ve ihracatına odaklanarak yıllardır ülkemizi mağdur eden cari açığın kapatılmasına ve artık ihracat fazlasının yakalanması hedefi için kullanacağız. Bu hedefle şehrimiz İnegöl’ün ve Üllkemizin mutluluğu ve zenginleşmesine katkıda bulunmak mutluluğunu da yaşayacağız.

Yaklaşık 5 yıldır teknik, tasarım ve mental olarak hazırlandığımız projemizin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Ülkemizin tüm mühendislerine, tasarımcı ve teknik ekiplerinin beceri ve yaratıcılığına sonsuz güveniyoruz. Bursa’da, İnegöl’de doğmuş olmaktan, yaşıyor olmaktan, iş yapmaktan, projeler düşünmek ve hayata geçirmekten hep mutlu olduk.

Bursa ilimizin otomotiv sektöründeki öncülüğü , Erhun Metal tecrübemiz ve altyapı avantajımızla yeni bir şirket kuruluşu, yeni ortaklık yapılanmaları ve markalaşma çalışmaları tüm hızıyla yürüyecektir.

Yakın ve orta gelecekte üretim vizyonumuzda;

- 4 tekerlekli kapalı ve açık elektrikli mini otomobiller,

-Elektrikli Gokart araçları,

-Elektrikli özürlü arabaları,

-Elektrikli motosiklet ve bisikletler

-Elektrikli ATV

-Elektrikli tarım aletleri

-Elektrikli insanlı drone

Üreteceğiz.

Rahmetli Kardeşimizin İsmini( Erhun) bugünlere taşıyan
Kurucu ortağımız ve ERHUN METAL Genel Müdürü Yakup Canseven Bey’e ve tüm ortaklarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.
Not 1-Düzenli aralıklarla kamuoyunu online ve fiziksel olarak bilgilendireceğiz. Projenin 7/24 takibini yine online olarak yayınlama hedefindeyiz.


Not 2- Temmuz ayı içerisinde Erhun Metal altyapı tanıtımı ve Elektrikli Araç projemisin basın toplantısını yapacağız.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 01:31

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER