“İnegöl’de güzel işler olduğunu görüyoruz”

İnegöl’ün eski Kaymakamlarından, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, dün geldiği İnegöl’de Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

“İnegöl’de güzel işler olduğunu görüyoruz”

İNEGÖL’ÜN KIYMETİNİ BİLELİM

Ziyarette konuşan İnegöl eski Kaymakamı, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, “Bugün yolumuz Bursa’ya düştü. Bursa’ya gelince de İnegöl’e uğramadan olmaz dedik. İnegöllü dostlarımızı ziyarete geldik. İnegöl’ü seviyoruz. İnegöl’den kopamıyoruz. İnegöl’ün enerjisi, ortamı, bereketi, potansiyeli, varlığı, canlılığı ile ilgili söylenecek kelime bulamıyorum. İnegöl’de başarılı olmak için, istemek ve İnegöl’de olmak lazım. Bunu, buradan ayrılınca anlıyoruz. İnegöl’de güzel işler olduğunu görüyoruz. Bundan da mutlu oluyoruz. ‘Kastamonu Günleri’nin 3.’sünü Bursa’da açacağız. Kastamonu’da İnegöl’de öğrendiklerimizi hayata geçiriyoruz. O çerçevede Ahşap Fuarı başlattık. Bu sene 4’ncüsünü yapacağız. Başkanımızın ve İnegöllü mobilyacılarımızın katkısını alıyoruz. Teşekkür ediyoruz. İnegöl’ün rehberliğinde Kastamonu’da yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Bu vesile ile İnegöllü vatandaşlarımıza sevgilerimi saygılarımı gönderiyorum. İnegöl’ün kıymetini bilelim” dedi.

GÜZEL ESERLERİN HAYATA GEÇİRİLMESİNE VESİLE OLDU

Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise, “Kastamonu Valimiz Erdoğan Bektaş, bu taraflara her gelişinde bizleri ihmal etmiyor. İnegöl’e mutlaka uğruyor. İnegöl ile olan gönül bağını devam ettiriyor. Kendisine bundan dolayı müteşekkiriz. Görev yaptığı sürede İnegöl’de çok güzel eserlerin hayata geçirilmesine vesile olmuş, bana göre İnegöl tarihine geçmiş bir isimdir. Allah ebediyen kendisinden razı olsun. Kastamonu Günlerini vesile kılarak bizleri ziyaret etti. Biz, her zaman tecrübelerinden istifade ediyoruz. Dönem dönem elimizden geldiğince mobilya sektör ile ilgili destek olmaya çalışıyoruz. Ben de Kastamonu halkına selamlarımı gönderiyorum. İnşallah valimiz kanalıyla da Kastamonu’da daha güzel şeyler gerçekleşir” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2014, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER