İTSO´DAN KAPI-CAM- PENCERE FUARINA ÜCRETSİZ ZİYARET TURU

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak, Avrasya Kapı Cam Pencere Fuarı 2017´ye ücretsiz gezi düzenledi.

İTSO´DAN KAPI-CAM- PENCERE FUARINA ÜCRETSİZ ZİYARET TURU

11 Mart Cumartesi günü yapılacak ücretsiz fuar gezisi için en geç 8 Mart 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar başvurulması gerekiyor.

Fuar ziyaret programına ilişkin bilgi veren İTSO Başkanı Metin Anıl, yıl içerisinde yurtiçi ve yurtdışındaki birçok fuara gezi düzenlediklerini belirterek, böylece üyelerine, Türkiye ve dünyadaki diğer firmaları tanıma, iş bağlantıları kurma ve rekabet etme fırsatı sağladıklarını belirtti.

Türkiye´nin güçlü bir ekonomi için, güçlü firmalara ihtiyacı olduğunu kaydeden Anıl, “Eğer dünya pazarlarında söz sahibi olmak istiyorsak, sert rekabet koşullarında ayakta durmak istiyorsak, sektörel gelişmeleri ve üretim teknolojilerini yakından takip etmek zorundayız. Fuarlar, bu anlamda üyelerimiz için önemli bir fırsattır. Bu nedenle İTSO olarak üyelerimizi ilgilendiren her fuara gezi düzenlemeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER