İTSO´NUN 2018 YILI İLK YURTDIŞI GEZİSİ BERLİN´E

KOSGEB destekli fuar ziyareti 20-23 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek

İTSO´NUN 2018 YILI İLK YURTDIŞI GEZİSİ BERLİN´E

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), 2018 yılı ilk yurtdışı sektörel fuar gezisini, Almanya´ya gerçekleştirecek. İTSO üyelerinin, 20-23 Şubat tarihleri arasında Berlin´deki Yapı ve İnşaat Fuarı´na yapılacak ziyaret için kişi başı belirlenen 999 Euro´luk gezi maliyetinin yarısını KOSGEB karşılayacak.

TEKNOLOJİYE YAKIN TAKİP

İTSO Başkanı Metin Anıl, üyelerini dünyadaki gelişmelerle ilgili bilgilendirmek için yurtiçi fuarlar kadar yurtdışı fuarları da yakından takip ettiklerini belirterek, Berlin´deki BAUTEC Fuarı´nın, yapı ve inşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri görmek ve teknoloji transferi konusunda önemli bir fırsat olduğunu söyledi. Dünyanın çeşitli ülkelerinden 520 firmanın katılımıyla düzenlenecek fuarın, yapı ve inşaat teknolojileri konusunda gelinen noktayı göstermesi açısından İTSO üyelerine maksimim fayda sağlayacağını dile getiren Anıl, gezi programı kapsamında fuar ve Teknopark ziyaretinin yanı sıra, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde ikili iş görüşmelerinin de yapılacağını belirtti.

YARISINI KOSGEB KARŞILAYACAK

Yapı ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren İTSO üyelerine yönelik gezinin ulaşım ve konaklama masraflarının yarısını KOGGEB karşılayacak, diğer yarısını da İTSO üyeleri ödeyecek. Gezi için 999 euro olarak belirlenen fiyata uçak bileti, İnegöl- İstanbul havaalanı arası transferler, Berlin Havaalanı-Otel arası transferler, 3 gece otel konaklaması, sabah kahvaltıları, otel- fuar alanı arası transferler, fuar giriş ücretleri, yurtdışı çıkış harçları ve rehberlik hizmetleri dâhil olacak. Öte yandan fuar gezisine katılacak İTSO üyelerin, en geç 22 Ocak Pazartesi gününe kadar İTSO´ya başvurarak ön kayıt yaptırmaları gerekiyor. 

GEZİ PROGRAMI

Öte yandan, 4 günlük gezi programı kapsamında 20 Şubat günü öğleden sonra Berlin´deki Teknopark ziyaret edilecek. Katılımcılar, 21-22 Şubat tarihlerinde fuarı ziyaret ederek incelemelerde bulunacak. Katılımcılar, ziyaretin son günü olan 23 Şubat Cuma günü ise Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde ikili iş görüşmeleri yaptıktan sonra gece uçakla Türkiye´ye dönüş yapacak. 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2018, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER