Kan döken koca hakkında karar verildi

Kan döken koca hakkında karar verildi

Kan döken koca hakkında karar verildi 
Mahmudiye mahallesi Mobilya Sanayinde faaliyet gösteren koltuk fabrikasında çalışan eşini ve yanındaki 2 kişiyi maket bıçağı ile yaralayan öfkeli koca çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

Olay Cuma günü Mahmudiye mahallesi Karaağaç sokakta faaliyet gösteren koltuk fabrikasında meydana geldi. Ramazan İ., kendisinden boşanmak isteyen eşinin çalıştığı fabrikaya gitti. 
 Eşi ile ayrılmak istediği için tartışan koca öfke kustu.  Ramazan İ. İşyerinde bulduğu maket bıçağı ile eşi İsminaz İ.'yi çeşitli yerlerinden ağır şekilde yaraladı. Saldırgan koca, kavgayı ayırmaya çalışan Menderes B. Ve Ahmed A.'yı da çeşitli yerlerinden yaraladı. Yaşanan arbedede öfkeli koca da darp edildi. Kavga polis ekiplerince sonlandırıldı. Saldırgan polis ekiplerince etkisiz hale getirilerek Ambulansla özel bir hastaneye götürülerek tedavi edildi. Ağır şekilde yaralanan kadın ve 2 fabrika çalışanı olay yerine sevk edilen Ambulanslarla İnegöl Devlet Hastanesine kaldırıldılar. Kadının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. 
Gözaltına alınan Ramazan İ. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER