Kurumlar Arası Koordinasyon Önemli

Kaymakam Şükrü Görücü, İnegöl Kent Konseyine nezaket ziyaretinde bulundu.

Kurumlar Arası Koordinasyon Önemli

Dün gerçekleşen ziyarette Kaymakam Şükrü Görücü’yü, Kent Konseyi Başkanı Haydar Cerrah ve bir grup konsey üyesi karşıladı.

GÜZEL PROJELERE İMZA ATACAĞIMIZA İNANIYORUM

Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Haydar Cerrah, "Kaymakam bey kısa bir süre önce gelmesine rağmen kentle çok kısa bir süre içinde bütünleşti. Dinamik ve heyecanlı tavrı, beraberinde çalışanları da motive etmektedir. Bu zaman zarfında bütün köy ve mahalleleri ziyaret etmesi takdire şayandır. Bu iadeyi ziyaretinden dolayı sayın Kaymakamımıza, konsey adına çok teşekkür ediyorum. Başarılı yönetimler için kurumlar arası koordinasyon çok önemlidir. Bu açıdan, Kaymakam bey ile güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum. Bu nazik ziyaret için de kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyarette konuşan Kaymakam Şükrü Görücü, “Gittiğim her yerde halkla ve kurumlarla koordineli çalışmaya önem vermişimdir. Bu ziyareti de bu bağlamda değerlendirebiliriz. Bugün 8 tane farklı STK’yı ziyaret edeceğim. İnegöl hızla büyüyen bir yer. Tabi ki sorunlarda ona göre. Özellikle trafik kurallarına uyma ve adi suçların minimize edilmesinde ciddi gayret sarf ediyoruz. İyi bir ekibimiz var. Devlet kurallarla yönetilir, biz de bu kuralları uygulamada hassas davranıyoruz ve vatandaşlarımız dan da destek bekliyoruz" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER