KUYUMCULARDA BAŞKAN DEĞİŞTİ

İnegöl Kuyumcular Derneği’nin Başkanı, gerçekleştirilen olağan kongre ile değişti. Kongrede üyelerin güven oyuyla Başkanlığa Adem Emre’nin yerine Kani Kont seçildi.

KUYUMCULARDA BAŞKAN DEĞİŞTİ

58 üyesi bulunan derneğin 11. Olağan Genel Kurulu önceki gün gerçekleştirildi. Mevcut başkan Adem Emre’nin yeniden aday olmadığı tek listeli kongrede, dernek başkanlığına Kani Kont getirildi.

Kani Kont başkanlığındaki yönetim kurulu ise; Emre Yolaçan, Vedat Kuyumcu, Reşat Uzgel, Serkan Bak, Serdar Alıç ve Gökhan Emre’den oluştu.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Dernek Başkanı Kani Kont, “Adem Emre başkanımızdan genç jenerasyon olarak yönetimi devraldık. İnegöl’e en iyi hizmeti ve başarılı çalışma yapacağımıza inanıyoruz. Bununla birlikte sosyal etkinliklerimiz olacak. Adem başkanımızın getirmiş olduğu birlik ve beraberliği hiçbir zaman bozmayacağız. Daha iyisini yapmaya çalışacağız. Yönetim kurulu arkadaşlarıma güveniyorum. Bütün çarşının desteğini aldık. Birlik ve beraberliğimiz sonuna kadar devam edecek. Çarşı esnafımıza teşekkür ediyorum. Çarşımızda 36 kuyumcu esnafımız var. Derneğimizin de 58 üyesi bulunmakta” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER