MOBİLİYUM AKADEMİ´DE EĞİTİMLER SÜRÜYOR

Türkiye´de ilk mobilya AVM olma özelliğini taşıyan ve yine Türkiye´de ilk olan projeye imza atan Mobiliyum AVM bünyesinde açılan Mobiliyum Akademi´de eğitimler sürüyor. Mobiliyum Akademi kurulduğu günden bu güne üçüncü eğitiminin startını verdi.

MOBİLİYUM AKADEMİ´DE EĞİTİMLER SÜRÜYOR

Mobiliyum AVM bünyesinde bulunan toplamda 130 perakende satış temsilcisi ve 95 mağaza Müdürü olmak üzere 225 personele 1 ay boyunca sürücü olan eğitimler start aldı. Mobiliyum AVM yönetim Kurulu Başkanı Timur Han, “Perakende müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermenin Mobiliyum garantörlüğünde alışveriş yapma keyfinin daha üst segmente taşınması adına tüm Mobiliyum AVM perakende satış temsilcilerimizin ve mağaza müdürlerimizin gelen müşteriler ile B2C görüşmelerin daha verimli ikili ilişkilerin ise daha sürdürülebilir kılınması adına eğitimleri devam ettireceğiz” dedi.

T.Timur Han, bundan sonraki süreçte ise bu eğitimin tüm İnegöl mobilya sektöründe perakende satış yapan temsilcilere Mobiliyum Akademi bünyesinde eğitimin açılacağını da duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2017, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER