Moral ziyareti

Moral ziyareti

İHH Arama Kurtarma ekipleri, yangından Korunma ve İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesi İnegöl itfaiye teşkilatını ziyaret ettiler.
Ziyarette konulan İHH Arama Kurtarma sorumlusu Yavuz Bayram, "Kuruluşunun 307. Yılını kutladığımız bu önemli hafta münasebeti ile 7/24 canla başla çalışan itfaiye teşkilatımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Her türlü felaket ve acil durumda kendi hayatlarını hiçe sayarak büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalışan itfaiyeci kardeşlerimize kazasız günler dileriz. 
İHH Arama Kurtarma gönüllüleri olarak herzaman yardıma hazırız. Bundan dolayı eğitimlerimize devam ediyoruz. Geçen haftalarda 9 arkadaşımız Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesinden yangın eğitimi aldı. Bundan sonrada eğitimlerimizi almaya devam edeceğiz.          Ziyaretimizde meydana gelen orman yangınları ile ilgili yaşadıklarımızı ve gördüğümüz önemli hususlarıda aktardık.                                              “Canımızı, malımızı, doğal ve tarihi zenginliklerimizi yangına karşı korumada hepimize görev düşmektedir. Bir şehrin itfaiyesi ne kadar iyi olursa olsun itfaiyenin başarısı halkımızın aldığı yangın güvenlik önlemlerine ve yangından korunma konusundaki bilgi seviyesine bağlıdır.”            Afet ve Acil durumlara hazır olmak için Evimizde, işyerimizde ve tüm yaşam alanlarımızda gereken önlemleri alalım." dedi. 

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER