MÜSİAD'TAN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

MÜSİAD'TAN İNEGÖLSPOR’A DESTEK


İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, yapılan genel kurulda yeniden seçilen MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler. MÜSİAD üyeleri ziyaret sonrası 30 kombine bileti alarak kulübümüze destek verdiler.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu, şunları söyledi:
“Öncelikle geçtiğimiz ay yapılan genel kurul sonucu yeniden göreve seçilen Mehmet başkanımıza ve yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Mehmet başkanım gerek şahsi gerekse MÜSİAD olarak her zaman yanımızda ve destekçimiz olmuştur. Bugünde sağ olsunlar 30 kombine bileti alarak kulübümüze destek verdiler. Bu manada başta Mehmet başkanımız olmak üzere MÜSİAD ailesine teşekkür ediyorum.”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel ise, “İnegölspor bizim. İnegölspor İnegöl’ün gözbebeği, değeri. İnegölspor şuanda hak ettiği yerde değil. İnegölspor 1.Ligi hatta Süper Ligi hak ediyor. İnşallah kısa sürede hak ettiği yerde olur. İnegölspor’da genel kaptanlık, altyapı sorumluluğu, as başkanlık ve başkan vekilliği yaptım. İnegölspor’da yöneticilik yapmak çok zor. Bu manada MÜSİAD olarak her zaman İnegölspor’un yanındayız ve destekçisiyiz. Sizlere başarılar diliyorum.”ifadelerini kullandı.

Yavuz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER