Recep sert cezaevine gönderildi

..,.,

Recep sert cezaevine gönderildi

Recep sert cezaevine gönderildi

Türkiye´nin 5. Yüz nakilli Recep Sert, borcunu ödememesi nedeniyle icra yoluyla çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İnegöl´de temizlemeye çalıştığı tüfeğin ateş alması sonucu yüzü tanınmayacak hale gelen Recep Sert´e 18 Temmuz 2013 tarihinde, Antalya´daki Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından yüz nakli yapıldı. Beyin ölümü gerçekleşen Polonyalı turist 43 yaşındaki Andrzej Kucza´nın yüz ve çenesi, Sert´e, başarılı bir operasyonla nakledildi. Türkiye´de yüz naklinde 5´inci, çene naklinde ise ilk olan Recep Sert, Akdeniz Üniversitesi´nde uzun süre tedavisi sırasında bu hastanede çalışıp böbrek nakli olan ablasına refakat eden Esma Akyurt ile tanıştı. Sert ile Akyurt arasındaki arkadaşlık kısa sürede aşka dönüşünce, hastaneden taburcu edilen Recep Sert, Esma Akyurt Sert ile 21 Aralık 2014 tarihinde İnegöl´de evlendi.

Çiftin dünyaya gelen ve Hira Emine adını verdikleri kızları geçtiğimiz 26 Ocak tarihinde bir yaşını doldurdu. Yürümeye yeni başlayan Hira Emine çiftin ilgi odağı olurken kızının babasına çok daha düşkün olduğunu söyleyen Esma Sert ise Hira Emine´nin fotoğraflarını Facebook´taki hesabında paylaştı.

İŞYERİ AÇTILAR AMA

Mutlulukları artarda gelen Sert çifti bu sefer de kafe sahibi olmuşlardı. İnegöl´ün Mimar Sinan Bulvarı üzerinde Sert çiftinin “Esma Waffle” kafe hizmete açılmıştı. Mutlu mesut yaşayan çift haciz şoku yaşadı.

Recep Sert, geçtiğimiz gün haciz şoku yaşadı. Borcunu ödemediği gerekçesiyle İnegöl´de gözaltına alınan Recep Sert, Bursa 2. İcra Ceza Mahkemesi kararıyla tutuklandı. Bursa cezaevinde 3 ay cezasını çekecek olan Recep Sert´in borcunu ödemesi halinde salıverileceği öğrenildi. Recep Sert´in Bin 500 lira borcu yüzünden tutuklandığı öğrenildi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Dün Bursa Açık cezaevine götürülen Recep Sert, bu gün hastalanarak Bursa Devlet hastanesine kaldırıldı. Göğüs Hastalıkları bölümünde tedavi altına alınan Sert´e zatürre tanısı konulduğu öğrenildi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2017, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner18