SÜNNET DÜĞÜNÜNDE ORTALIK KARIŞTI

Orhaniye mahallesinde sünnet düğünün de ortalık savaş alanına döndü. 50 kişinin karıştığı kavgada iki kişi yaralanırken, 2 kişi de gözaltına alındı.

SÜNNET DÜĞÜNÜNDE ORTALIK KARIŞTI

Edinilen bilgilere göre; Orhaniye Mahallesi 2. Güneş sokakta bir ailenin çocuklarının sünnet düğününün ilerleyen saatlerinde, alkol alımıyla birlikte ortam gerginleşti. Yaklaşık 100 kişinin bulunduğu düğün sırasında iki kişi arasında çıkan kavga bir anda büyüdü. Kavga sırasında sopalar, sandalyeler ve masalar havada uçuştu. Olay sırasında pencereye elini vuran Uğur E. İle Yiğit E. elinden yaralandı. Olay yerine sevk edilen emniyet ekipleri, tarafları ayırdı. Olayda yaralanan iki genç, hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.

İKİNCİ OLAY

Ortalığın yatıştırılıp, düğünün son bulmasının ardından Emniyet ekipleri görev yerlerine döndü. Bir süre sonra F.E. isimli şahıs, kardeşlerinin darp edilmesine sinirlenerek, düğünün olduğu sokağa geldi. Elinde kesici aletle, çevreye korku saçan şahıs, olay yerine gelen emniyet ekiplerini görünce kaçarak, kayıplara karıştı.

Emniyet ekipleri gece 04.00’e kadar olay yerinde güvenlik önlemi aldı.

Olayla alakalı tahkikat sürüyor. HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER