TDP’DEN VATANDAŞLARA UYARI!

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği bağlı ekipler tarafından, Özel Halk Otobüslerinde vatandaşlara, hırsızlık, iletişim yoluyla dolandırıcılık ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte boğulma vakalarına karşı uyarılarda bulundular. Ekipler, ayrıca vatandaşlara çeşitli uyarıların yer aldığı broşürler dağıttılar.

TDP’DEN VATANDAŞLARA UYARI!

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği bağlı ekipler tarafından, İNULAŞ’a bağlı özel halk otobüslerinde vatandaşlara yönelik bilgilendirme ve önleme faaliyetleri kapsamında; evden hırsızlık, iletişim yoluyla dolandırıcılık, yaz aylarının gelmesiyle çocuk ve gençlerin kontrolsüz ve korunmasız bir şekilde baraj ve göletlerde yüzmeleri ve bunun sonucunda boğulma vakalarının meydana gelmesine karşı uyarılarda bulundular.

Yine yaz ayları olması sebebiyle çocukların gezi ve piknik amaçlı evden uzaklaşmaları ve kaybolma vakalarına karşı ebeveynlere uyarılar başlıkları altında bilgilendirmeler yapıldı. Ekipler ayrıca otobüslerde vatandaşlara çeşitli uyarıların yer aldığı broşürler dağıttılar.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER