Tüfek Kazası Ucuz Atlatıldı

Mer-Pa’daki ikinci el otomobil pazarına satmak için getirdiği tüfeğin, kazara ateş alması sonucunda, 2’si çocuk 3 kişi yaralandı.

Tüfek Kazası Ucuz Atlatıldı

ANİDEN  TETİĞE DOKUNUNCA

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz Cumartesi günü saat 12.30 sıralarında Mer-Pa alanında kurulan ikinci el otomobil  pazarına, daha önce anlaştığı bir kişiye  tüfeğini satmak için gelen 62 yaşındaki M.Ş., silahını satmak üzere anlaştığı kişiye, Mer-Pa’nın girişinde silahın nasıl çalıştığını anlatırken, parmağı aniden tetiğe dokundu. Dolu olan tüfek ateş alınca, tüfekten çıkıp beton zemine çarparak seken  saçmalardan bir kaçı, bu sırada oradan geçmekte olan 32 yaşındaki D.Ç. ile kızları 12 yaşındaki G.Ç. ve 7 yaşındaki S.Ç.’ye isabet etti.

Çeşitli yerlerine isabet eden saçmalar yüzünden yaralanan anne ve kızları, çevredeki vatandaşların yardımıyla bir özel otomobille İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırıldılar. Burada yapılan müdahalenin ardından anne ve kızları müşahede altına alındı.

Hamile olduğu bildirilen anne ile 2 kızının sağlık durumunun iyi olduğu ifade edilirken, olayla ilgili gerekli tahkikatın sürdüğü belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2014, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER