Vehbi Koç’un Başarılı Öğrencileri Ödüllendirildi

Bursa İl ve İnegöl İ

Vehbi Koç’un Başarılı Öğrencileri Ödüllendirildi
Bursa İl ve İnegöl İ

Bursa İl ve İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen SBS Deneme sınavlarında dereceye giren Vehbi Koç İlköğretim Okulu öğrencilerine, okulun çok amaçlı salonunda dün düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Dün saat 14.00'de düzenlenen törene Jandarma Komutanı İbrahim Yağız, Vehbi Koç İlköğretim Okulu Müdürü Yılmaz Bayraktar, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının  okunması ile başlayan programın açış konuşmasını yapan Vehbi Koç İlköğretim Okulu Müdürü Yılmaz Bayraktar, öğretmenlerin öğrencileri geleceğe hazırladığını belirterek, "Ama asıl işi anne ve babalar yapıyor. Çocuklarınıza göre hayatınızı şekillendiriyorsunuz. Bu yüzden sizleri kutluyor ve tebrik ediyorum. Okul Aile Birlikleri bizim için olmazsa olmazımızdır. Onlara da teşekkür ediyorum. 6. sınıflarımız bu sene SBS'ye girmiyorlar ama 8. sınıfta girecekleri için onları hazırlıyoruz ve gerekli bilgileri onlara veriyoruz. 7. sınıflarımıza toz kondurmuyoruz. Onlar ilçe birincisi, il birincisi, çok güzel dereceleri var. Onlarla gurur duyuyorum. 8. sınıflarımız misafir ama görevlerini yerine getirip gidecekler. Ben öğrencilerimize başarılar diliyorum. Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Ödül törenine sponsor olan Singer Bayi sahibi Safiye Erkan'a çiçek takdim edilmesinin ardından, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen SBS Deneme sınavlarında 500 tam puan alarak Bursa birincisi olan 7/G sınıfı öğrencileri Onur Boyacı, Ceyda Ömür, Bilge Durmuş ve Elif Kapısız'a ödülleri verildi.

SBS Deneme sınavlarında ve 2010-2011 eğitim öğretim yılı boyunca derslerinde başarı sağlayan 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine ödüllerinin verilmesinin ardından öğrenciler tarafından, 'Komedi Dans Üçlüsü' şovu, Keman Dinletisi ve kız öğrenciler tarafından hazırlanan Dans Şovu gösterileri sunuldu. Program boyunca sınavlarda ve derslerinde başarı sağlayan toplam 110 öğrenciye ödül verildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2011, 03:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER