YENİDEN DİRİLİŞ SAĞLANDI

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) ve İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Güleç, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin Türkiye Cumhuriyeti’nin yeniden dirilişi noktasında çok önemli bir gelişme olduğunu dile getirdi.

YENİDEN DİRİLİŞ SAĞLANDI

Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) ve İstanbul Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Güleç, oluşturulan yeni kabine ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

TİCARET SAVAŞINDAN CİDDİ PAY ALACAĞIZ

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Ahmet Güleç, “Ankara’da Cumhurbaşkanımızın misafiri olduk. Geniş bir katılım oldu. Üst düzey isimler katılım gösterdi. Türkiye’de ciddi anlamda bir yeniden yapılanma lazımdı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi daha dinamik bir yapı oluşturmayla ilgili bir çalışmaydı. Köklü bir değişim… Türkiye Cumhuriyeti’nin yeniden dirilişi noktasında çok önemliydi. Yeni kabine hayırlı ve uğurlu olsun. Seçimler bitti, bundan sonra hedef ekonomi. Dünyanın en büyük mücadelesi ekonomidir. Dünyada artık ticaret savaşı diye lanse edilen bir konu var. Bu ticaret savaşından Türkiye’nin pazardan ciddi anlamda pay alacağını biliyoruz. Bunun için olaylara tepeden bakmak, bütüncül şekilde her şeyi gözden geçirmek ve 2023 hedeflerimizi yakalamalıyız. Hedeflerimizin gerçekleşmesi noktasında önemli bir değişim oldu. Mobilya sektörü olarak hep aynı şeyi söylüyorduk, işlerimizi çok daha iyi yapmak zorundayız. Son 6 aylık satışlarda Allah’a şükür bu döneme bereketli bir şekilde başladık. Geçen seneki 6 aya göre yaklaşık yüzde 19’luk bir artış yaşadık. İnşallah hem bizim hem ülkemiz için çok daha büyük başarıların habercisi olacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER