30 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÇIKARACAĞIZ

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhur İttifakından 3. sıra (MHP) Belediye Meclis Üyesi adayı olan Faruk Adıyaman, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Cumhur ittifakının başarılı olması için elinden geleni yapacağını ifade eden Adıyaman, İnegöl’de bir dizi ziyaretler yaptı.

30 BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÇIKARACAĞIZ

İnegöl’ün bir kültür mozaiği olduğunu belirten Cumhur İttifakı 3. sıra Belediye Meclis Üyesi adayı Faruk Adıyaman, İnegöl Çerkes Adige Kültür Derneği Başkanı Şevket Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, İnegöl Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Bahattin Korkmaz, Kafkasspor Kulübü Başkanı Sabahattin Ordu, Kafkas Folklor ve Kültür Derneği Başkanı Ömer Faruk Demirtaş ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında İnegöl’e dair fikir alışverişinde bulunan Adıyaman, seçilmesi halinde yapmak istediği projeleri paylaştı.


İNEGÖLLÜLER CUMHUR İTTİFAKINA SAHİP ÇIKACAK
Adıyaman, “Öncelikle bizleri bu göreve layık gören İl ve İlçe Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. MHP ve AK Parti, Cumhur ittifakında Türkiye’nin bekası için bir araya geldi. Türkiye’nin geleceği adına kurulan bu ittifak için elimizden geleni yapacağız. İnegöl’de MHP’ye ve Cumhur İttifakına karşı bir sempati var. Yaptığımız ziyaretlerde de olumlu geri dönüşler alıyoruz. İnegöl bilindiği üzere Bursa’nın en büyük ilçelerinden bir tanesi. Bizler İnegöl’ün gelişmesi ve kalkınması için çok çalışacağız. İnegöl özellikle ticaret anlamında canlı bir şehir. İnegöl’ün gelişmesi Bursa’nın gelişmesi demek. Bursa’nın gelişmesi de Türkiye’nin gelişmesi demektir. Biz siyasilere düşen görev, ilçe halkımızın sorunlarını tespit edip, kısa, orta ve uzun vadede bu sorunlara çözüm üretmektir. 31 Mart’ta yapılacak seçimler, bu bakımdan hafife alınacak bir seçim değildir. Türkiye’nin bekası kadar, İnegöl’ün bekasını da yakından ilgilendiriyor. Bizler, İnegöl halkının milli duruşunu yakından bilen insanlarız. Cumhur İttifakına ciddi bir destek vereceklerini düşünüyoruz. 31 Mart seçimlerinde, bölgemizde en fazla oy alacağı ilçe İnegöl olacaktır. Alper Taban beyin yeniden başkan seçileceği seçimlerde ki hedefimiz, 30 belediye meclis üyesi çıkarmaktır. Bunu başaracak güç bizde var. İnegöllüler Cumhur İttifakına sahip çıkacaktır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45