BİZİM ÇILGIN PROJELERİMİZ YOK

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında Mobilya Sanayisi Bölgelerini ziyaret ederek, firma sahipleri ve çalışanları ile bir araya geldi.

BİZİM ÇILGIN PROJELERİMİZ YOK

Saadet Partisi saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mobilya firmalarını ziyaret ederek, firma sahipleri ve çalışanlarıyla görüşen Eroğlu, İnegöl’ün bütün kanayan yaralarına derman olmak için yola çıktıklarını belirterek, ayrımcılık gözetmeksizin her insana, her mahalleye, her sokağa adaletli bir şekilde hizmet edeceklerini vurguladı. Yaptığı konuşmalar akabinde işçilerle birlikte çay içen Eroğlu, belediyecilikle alakalı dile getirilen sorunları dinleyerek üretilebilecek çözüm önerilerini paylaştı.


KRONİK SORUNLARIMIZ VAR
Mevcut belediye yönetiminin yanlış hizmetleri yüzünden İnegöl’ün her geçen gün yaşanılmaz bir hal aldığını belirten Eroğlu, “Sorunları çözme odaklı olmayan mevcut belediye anlayışı, görüyoruz ki İnegöl’ü ve İnegöllüyü yeterince yıpratmıştır. Halkımız tarafından bizlere yönetim fırsatı verildiğinde çözüm odaklı çalışacağız. Baştan söyleyeyim, bizim öncelikli olarak çılgın projelerimiz yok. Çünkü İnegöl’ün gün geçtikçe artan kronik sorunları var. Bu yüzden geçmişte olduğu gibi bizim belediyecilik anlayışımız gerçekçi olacak. Kronik sorunlarımızdan ulaşım, altyapı, su, imar gibi temel problemleri çözmeden, çılgın projeler üretmek akıl dışı olacaktır. Bunun için önceliğimiz vatandaşın güncel problemlerini çözmektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45