SAADET KADROLARINA İHTİYAÇ VAR

Saadet Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Hasan Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında İnegöl mobilya sanayisi fabrikaları gezerek işçilerle bir araya geldi.

SAADET KADROLARINA İHTİYAÇ VAR

Farklı mobilya firmalarına ziyaretlerde bulunan Eroğlu, üretim atölyelerini tek tek gezerek işçilerin dertlerini dinleyip, çalışma ve projelerinden bahsetti. Eroğlu, kendisinin de mobilya ve sandalye üzerine üretim fabrikasının olduğunu belirterek, bundan dolayı sanayideki sorunlara yakinen şahitlik ettiğini vurguladı. Mobilya sanayisinin sorunlarını, mevcut belediyenin yıkıcı çalışmalarına bağlayan Eroğlu, “Bu sorunların çözümü için İnegöl’ün, Saadet Partisi kadrolarına ve Milli Görüş’ün yönetim anlayışına ihtiyacı vardır. Bizler bu sorunların çözümü için oylarınıza talibiz. Kadrolarımız da yapıcı hizmet anlayışıyla göreve hazırdır. Sizlerin de takdiri ile inşallah 1 Nisan sabahı görev başında olacağız” dedi.

ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ
İnsanların beyin gücü ve beden gücü ile emek harcadıklarını, alın teri döktüklerini belirten Hasan Eroğlu, “Peygamber Efendimiz bir hadisinde çalışmayı ve bununla beraber kişiye muhtaç olanları geçindirmeyi, Allah yolunda cihat etmek veya gündüz vakti oruç tutmak ve namaz kılmakla eşdeğer tutmuştur. Sizler de burada bedenen emek harcıyorsunuz ve geçiminizi sağlıyorsunuz. Sizler mobilya sanayisinin alın teri döken işçileri olarak, hem Allah katında hem de toplum nezdinde hayırlı işler yapıyorsunuz. Ben ve arkadaşlarım bu sevaba ortak olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Cepsiz Ceketliler görev başına gelince sizlerin çalışma şartları ve yaşam koşulları daha iyi olacak inşallah. Vakit ayırıp bizleri dinlediğiniz için teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45