BİZ PLAY-OFF’U İSTİYORUZ

BİZ PLAY-OFF’U İSTİYORUZ

TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor Başkanı Münür Kanar, Başkan Yardımcısı Serkan Taşdemir, Teknik Direktör Murat Yoldaş, Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz ve Taraftar Sorumlusu Serkan Bak, sahamızda 1-0 mağlup ettiğimiz Sarıyer maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH NİYETİMİZ HALİS

Taraftar Sorumlusu Serkan Bak, “Çok önemli bir maçtı. Yendiğimizde Play-Off’un hedefi daha belirgin hale gelecekti. Kardeş Sarıyer’i burada ağırladık. Onlarında bir iddiası olması olduğu için bizim yenmeleri lazımdı.  Bugün iyi bir hakem triyosuyla oynadık. Takımımız çok eksik olmasına rağmen yani müthiş bir galibiyet elde etti. Buraya gelen taraftarlarımıza, İnegöl’ü gerçek sevenlere, 60’ta 65’te terk etmeyenlere, siz değerli basın mensuplarına çok teşekkür ediyoruz. Allah’ın izniyle inşallah niyetimiz halis. Biz Play-Off’u istiyoruz. Bu kardeşlerde onun için çabalıyor. İnşallah önümüzdeki maçlarda kazasız belasız hedefimize ulaşırsak, en büyük mutluluk bu olacak bize. Bu takım alkışı hak ediyor, zorluklara rağmen. Özellikle Münür Kanar yönetimine, herkese teşekkür ediyoruz. Gece gündüz çalışıyorlar. Taktiksel olarak ta hocamı da kutluyorum. Başarılar diliyorum” dedi.

BU TAKIMI HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ

Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz, “Karşıda “Mücadele” diye bir pankart vardı. Aslında İnegölspor’un hadisesinin özetini o pankartta taraftarlarımız sağ olsunlar idrak etmişler. Mücadele ediyoruz. 4 tane eksiğimiz vardı. Karşımızdaki takım altımızdaydı. Onlar içinde önemli bir maçtı. Çıktık 4 eksiğimize rağmen mücadele ettik. Karakterli bir oyuncu grubuna sahibiz. Gönüllerini ve yüreklerini ortaya koydular ve kazandık. Çok fazla bir şey istemiyoruz. Bu takım belki de uzun yıllar sonra bir şeyi başarmanın çok yakınında. Sahip çıkılsın. Sahip çıkanlarla beraber yol yürümeye devam edeceğiz. Sahip çıkmazlarsa da biz İnegölsporluyuz. Sonuna kadar elimizden geleni yapacağız. Bu takımı hak ettiği yere getireceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

BU YARIŞI SONUNA KADAR GÖTÜRECEĞİZ

Teknik Direktör Murat Yoldaş, “Eksikler bizim için çok önemli ama bizim için her oyuncu çok önemli. Biz geldiğimizden beri yaptığımız bir şey var. Oyuncuya dayalı değil de, sisteme dayalı bir oyun anlayışımız var. Bugün onun mücadelesi vardı sahada. O çok büyük bir faktör. Oynayan arkadaşlarımızda çok büyük mücadele verdi. Bu şartlarda tabiî ki stresli maçlar oynuyoruz. Yine aynı şekilde zor haftalar bitmeyecek ama zoru seviyoruz. Bunu hep söyledik. İnşallah bu yarışı sonuna kadar götüreceğiz. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Alınlarından öpüyorum onların. Ayrıca maçta bir an olsun desteğini esirgemeyen taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

TARAFTAR VE YÖNETİM KENETLENMİŞ VAZİYETTE

Başkan Yardımcısı Serkan Taşdemir, “Çok mutluyuz,1-0 yendik. Netice itibariyle 3 puan bizim için çok önemliydi. Bu maç 6 puanlık bir maçtı. Yendiğimiz için çok mutluyuz. Taraftar yönetim kenetlenmiş vaziyette. Herkesin İnegölspor’a sahip çıkması gerektiğini düşünüyor ve söylüyorum” diye konuştu.

GALİBİYETİ ZEKİ ŞAHİN VE İŞADAMLARIMIZA ARMAĞAN EDİYORUM

Başkan Münür Kanar, "Öncelikle şu muhteşem taraftara teşekkür ediyorum. Bizi 90 dakika desteklediler. Malum Urfa maçında 3 tane cezalı topçumuz vardı. Sağ olsun yerine girenlerde ellerinden geleni yaptılar. Onları tebrik ediyorum. Teknik heyeti tebrik ediyorum. Bu galibiyeti de değerli Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Zeki Şahin ve işadamlarına armağan ediyorum. Ben daha öncede söyledim. Yolumuza devam ediyoruz ama bizim sıkıntımızı biliyorsunuz” şeklinde konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER