CÜNEYT BİÇER İMZA ATTI

CÜNEYT BİÇER İMZA ATTI

İnegölspor yönetimi Cüneyt Biçer ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladı.

İmza töreninde konuşan İnegölspor başkanı Kani Ademoğlu ;” İnegölspor yönetimi olarak yeni sezon öncesi önceliğimiz mali disiplindi, ikincisi yapılanma üçüncüsü ise sportif başarı idi.”

MALİ DİSİPLİN SAĞLANDI

“Mali disiplinde 3 milyon 270 bin TL olarak aldığımız borcu şuan 500 bin TL’ye kadar düşürüp mali disiplini sağladığımıza inanıyoruz.  Nasipse 2-3 hafta içinde kulübün geçmişe dayalı hiçbir borcu kalmıyor. Bu süreç içinde belediye başkanımız Alper Taban’a Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a İnegöl’deki esnaflarımıza iş adamlarımıza herkese teşekkür ediyorum.”

YAPILANDIRMA BAŞARILI

“İkincisi yapılanma idi Galatasaray’dan olsun, Beşiktaş’tan olsun, Bursaspor’dan olsun genç dinamik oyuncular kazandırıp alt yapıdan takviyelerdi. Bunu başardığımıza inanıyorum.”

İLK 5 HAFTADA SONUÇLAR KÖTÜ

“Üçüncü hedef ise sportif başarı idi. Maalesef ilk 5 haftada aldığımız neticeler sonucunda yeni sezona başladığımız hocamız ile ayrılma kararı aldık. Ben buradan Osman hocamıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.”

HAYIRLI OLSUN

“Alınan bu kadar sonrası yönetim kurulumuz ile Cüneyt Biçer hocamıza karar kıldık. Cüneyt hocamız şehrimize camiamıza hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

ENERJİMİZ YÜKSEK

İnegölspor’un yeni teknik direktörü Cüneyt Biçer ise “İnegölspor köklü bir kulüp ve güzel bir teklifte bulundu.  Bize bakış açıları hedefleri ve bizimde hedeflerimiz ortak noktada olduğu için bugün buradayız.  Önümüzdeki ve geçirmiş olduğumuz yıl gerçekten zor bir süreç. Bu pandemi sürecini iyi geçiren her yer belirli başarıyı yakalayacağına inanıyorum. Sürecin çok kolay olmayacağını biliyorum, mücadele etmek gerekiyor. Ben yöneticiler ile görüştüğümde şehrin genel dinamiğine baktığımda enerjisi yüksek olduğunu gözlemledim. “

KOCAELİ MAÇINDA TAKIMIN BAŞINDA

“İnegölspor’u parça parça takip ettim. İçeride 4 tane oyuncum var onlardan da bilgi aldım. Pandemi nedeniyle geç kurulmuş bir takım var bu yapı belirli noktada tamamlanmak adına eksikliklerle kurulmuş. Ama içeride bir enerji potansiyeli var. Bulunduğumuz yerden takımı yukarı çıkaracağımıza inanıyorum. Kocaeli maçında takımın başında nasipse biz çıkacağız.”

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER