DOĞUGÜCÜSPOR GENÇ TEKNİK HEYET’E EMANET

DOĞUGÜCÜSPOR GENÇ TEKNİK HEYET’E EMANET

Bursa Süper Amatör Lig ekiplerinden Doğugücüspor’da 2019-2020 sezonunda görev yapacak teknik adamlar belli oldu. Kırmızı-Siyahlı İnegöl temsilcisi geçtiğimiz sezonda takımda görev alan 34 yaşındaki genç antrenör Önder Erdoğan’ı getirirken, yardımcılık görevine de Ferhat harman’ı getirdi.

Doğugücüspor Kulüp Başkanı Refik Sayhan imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, “Mahallemizin içinden gelen ve yıllarca İnegöl amatör futboluna katkıda bulunan Önder Erdoğan hocamız ile anlaşmış bulunuyoruz. Yardımcı antrenörlüğe ise Ferhat Harman getirildi. Kulübümüzün kuruluşundan itibaren, gerek futbolcu gerek teknik heyet olarak görev alan, mahallemize ve İnegöl amatöre çok sayıda katkıları olan başarılı genç kardeşlerimize bu görevlerinde başarılar dileriz. Her daim yanlarında olduğumuzu belirterek, yapılan anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Doğugücüspor tesislerinde atılan imza sonrasında genç teknik direktör Önder Erdoğan yaptığı açıklamada, “2019-2020 sezonu için kulübüm olan Doğugücüspor ile teknik sorumlu olarak anlaştım. Başta yönetimimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. A Takım olarak yine hedefimiz üst sıralar olacaktır. Fakat geçen yıllardan farklı olarak daha az maliyetle genç kaliteli oyuncularla yola çıkacağız. Ayrıca yıllardır ihmal ettiğimiz altyapımıza gerekli ilgiyi ve desteği göstereceğiz. Bunun ilk adımı olarak altyapımızdan yetişen 8 oyuncuyu A takım kadrosuna aldık ve daha da alacağız. Yeni sezon hepimize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER