Dubaili İşadamı İnegölspor’a Sponsor Oldu

Dubaili İş Adamı Muhammed Yasir, İnegölspor'un Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçının sponsorluğunu üstlendi.

Dubaili İşadamı İnegölspor’a Sponsor Oldu

Futbol Şube Sorumlumuz Kani Ademoğlu ile Basın Sözcümüz Talha Öziş, kulüp tesislerimizi ziyaret eden Dubaili İşadamı Muhammed Yasir'e takım formamızı hediye etti.

Açıklama yapan Dubaili İşadamı Muhammed Yasir, "Uzun yıllardır İnegöl'le ticaret yapıyoruz. İnegölspor'dan bahsedildiğinde deplasman sponsoru olmak istedim. Buradan para kazanıyoruz, buraya faydamız dokunması lazım. Eminin İnegöllüler takımlarına destek veriyordum ama keşke benim gibi İnegöl ile ticaret bağlantısı olan yabancı işadamları da İnegölspor'a destek verse. Ben İnegölspor'a ligde başarılar diliyorum" dedi.

Futbol Şube Sorumlusu Kani Ademoğlu ise "İnegöl'le ticaret bağı bulunan Dubaili İşadamı Muhammed Yasir'e kulübümüzü anlattık. Kendileri bize İnegöl sayesinde para kazandığını ve şehrin takımına destek vermek istediğini ifade etti ve Bodrum deplasman sponsorluğunu üstlendi. Gerçekten takdire şayan bir harekette bulundu. Kendisine kulübümüz adına teşekkür ediyoruz. Muhammed Yasir'in tüm işadamlarına örnek olmasını diliyoruz."ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER