GENÇLERGÜCÜ’DEN MUHTEŞEM GECE

GENÇLERGÜCÜ’DEN MUHTEŞEM GECE

İnegöl Gençlergücüspor kulübü Vizyon Bale Salonunda birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi düzenledi. Ülkemizin sevilen seslerinden Coşkun Sabah’ın sahne aldığı gecede, davetliler gönüllerince eğlendi.

Vizyon Bale salonundaki başarılı geceye imza atan Gençlergücüspor Başkanı Kamuran Balkan başkanlığındaki yönetim kurulu, yeşil sahalardaki başarısını, dayanışma gecesine taşıyarak katılımcılardan övgü ve alkış topladı. Gecede sahne alan Coşkun Sabah, başarılı performansı ile geceye damgasını vurdu. Sabah’a, geceye katılanlar büyük ilgi gösterdi.

Gençlergücüspor Başkanı Kamuran Balkan yaptığı konuşmada, “Gençlergücüspor olarak bu yıl, yani geçtiğimiz sezon itibariyle İnegöl gençlerinden oluşan A Takım bazında Süper Amatör Liginde mücadele ettik. Aynı düşüncemizi devam ettirmek istiyoruz. Bunun yanında altyapı ile alakalı çalışmalarımıza daha ağırlık vermeye başladık. En güzel meyvesini de U-16 yaş grubumuz kendi sahamızda oynayacağımız maçı kazandığı takdirde şampiyon olacak inşallah. Birde A Takımımızın bünyesinde yer alan, fakat 9 Nisan tarihinde talihsiz bir kaza geçirerek, şuanda tedavi süreci devam eden Özkan Şimşek kardeşimde bizleri de kırmadı, bu gecemize iştirak etti. Onun içinde bu akşam iyi bir moral olacaktır” dedi.

BAŞARILI SADECE ŞAMPİYONLUK DEĞİL

Belediye Başkanı Alper Taban ise, “Gençlergücüspor kulübü kurulduğu günden bugüne kadar başarılarla dolu sezonlar geçirerek bugünlere geldi. Bana göre başarılı sadece şampiyonluk değil. Öncelikle onu ifade etmem lazım. İşte burada görmüş olduğunuz bu birliğe, beraberliğe vesile olan bir kulüp. Bakın burada geçmişte görev almış olan çok kıymetli yöneticilerimiz, emek veren değerli başkanlarımız var. Herkes burada. Dolayısıyla bu tablo bizim için şampiyonluğa değer bir tablodur. Onun için ben huzurlarınızda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Burada küçük bir başlıkta Özkan kardeşimize açmak istiyorum. Az önce bende yanına gittim, kendisini ziyaret etmek istediğimi, ancak bir türlü başaramadığımı ifade ettim. Bana göre yapmamız gereken en değerli iş insanları hatırlamak, onların her zaman hüznünde, sevincinde, her anında yanında olmaya çalışmak. Onun için mümkün mertebe bir arada olmak, birlikte olmak her zaman güzeldir. Emeği geçen herkese tekrar kutluyorum. Yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

Coşkun Sabah’a Vanitti Mobilya ve Coşkun Sabah yazılı formayı Belediye Başkanı Alper Taban tarafında verdi. Vanitti mobilya sahibi Ömer Doğan’a Gençlergücüspor Başkanı Kamuran Balkan tarafından kulübe yaptığı desteklerden dolayı plaket verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER