GENÇLERGÜCÜ’NDEN DEFANSA TAKVİYE

GENÇLERGÜCÜ’NDEN DEFANSA TAKVİYE

Gençlergücü Spor kulübü, geçtiğimiz sezon Sındırgı Belediye Spor forması giyen tecrübeli defans oyuncusu Okan Güleç ile anlaştı.

Konu hakkında açıklama yapan Kulüp Başkanı N.Kamuran Balkan, “2020 -2021 sezonunda mücadele edeceğimiz Süper Amatör Küme'de belirlemiş olduğumuz Play-Off hedefine bizleri ulaştıracak kadroyu oluşturmaya devam ediyoruz. Futbola İnegölspor altyapısında başlamış, sonrasında eğitimi sebebi ile ilçemizden ayrılarak Balıkesir'de üniversite okumuş ve 3 sezon Balıkesir Sanayi Spor ve geçtiğimiz sezon da Sındırgı Belediye Spor forması giyen tecrübeli defans oyuncusu, İnegöl çocuğu Okan Güleç kardeşimiz ile anlaşmış bulunuyoruz. Yapılan bu anlaşmanın kulübümüze ve futbolcumuza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, futbolcumuza başarılar diliyorum” dedi.

Okan Güleç ise, “Eğitimim sebebi ile 4 yıldır Balıkesir'de yaşıyor ve orada futbol hayatıma devam ediyordum. Ancak eğitimimi tamamladım ve İnegöl'e döndüm. Gençlergücü spor kulübünde futbol oynayan arkadaşlarım var. Kulüp yönetim kurulu tarafından yapılan teklifi değerlendirdim ve yeni sezon için Gençlergücü Spor kulübü ile anlaştım. Kulübümüzün belirlemiş olduğu hedef doğrultusunda katkı sağlayabilmek için elimden gelenin en iyisini yapacağımı ifade etmek isterim. Güzel günler yaşayacağımızı düşünerek, yapmış olduğumuz bu anlaşmanın hem kulübümüze hem de bana hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER