HERKESE GÜZEL BİR HEDİYE VERMEK İSTİYORUZ

HERKESE GÜZEL BİR HEDİYE VERMEK İSTİYORUZ

Gençlik Gelişim Programı Sorumlusu Özgür Şahin, Çarşamba günü saat 13.00’da sahamızda ağırlayacağımız Hekimoğlu Trabzon maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bordo beyazlı ekibimiz, Hekimoğlu Trabzon maçı hazırlıkları kulüp tesislerimizde, Gençlik Gelişim Programı Sorumlumuz Özgür Şahin ve ekibinin gözetiminde yaptığı çalışma ile sürdürdü.

Antrenman sonrası açıklama yapan Şahin, şunları söyledi:
“Çarşamba gününden beri sporcu grubuyla birlikte antrenman yapmaktayız. Tabi bu tip değişimler futbolun içinde maalesef oluyor. Bunlar çok istediğimiz şeyler değil ama dönem dönem böyle değişimler olabiliyor. Gerek taktiksel gerek motivasyon anlamında çalışmalar ve birebir çalışmaları yapıyoruz. Sporcularımızı en iyi şekilde maça hazırlamaya çalışıyoruz. Çarşamba günü de müsabakada sporcu grubu ve biz elimizden gelenin en iyisini yapıp, İnegöl kamuoyuna, İnegölspor sevenlerine, taraftarlarımıza, yönetim kurulumuza, personelimize, altyapımıza, herkese güzel bir hediye vermek istiyoruz. Amacımız hedefimiz bu. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapıyoruz. Takımda eksiklerimiz var. Ahmet Hakan Şahin, Abdulkadir Kuzey ve Fatih Üge’nin sakatlıkları bulunuyor. Abdulkadir Kuzey ve Fatih Üge’nin durumları maç saatinde belli olacak. Bunların yanında Ali Aydemir sezon başında Hekimoğlu Trabzon’dan transfer edildiği için özel bir maddesi bulunuyor ve maçta görev alamayacak.”

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner45