İNEGÖLSPOR’A HER ZAMAN TALİBİM

İNEGÖLSPOR’A HER ZAMAN TALİBİM

Olağanüstü kongrede İnegölspor’un başına gelen Münür Kanar, teknik Direktör İsmail Güldüren ile yollarını ayırdı. Güldüren, ekibiyle birlikte düzenlendiği basın toplantısında istifasını açıkladı.

İNEGÖLSPOR’U İYİ ŞARTLARDA BIRAKTIĞIMIZA İNANIYORUZ

Dün Sedef Pastanesinde ekibiyle birlikte basın toplantısı düzenleyen Güldüren, “Yaşananlardan dolayı açıklama yapma gereği duyduk. Geçtiğimiz sezon sonu Eşref Güç başkanlığındaki yönetim kurulunun teklifi ve daveti üzerine ekibimle göreve geldik. İlk günden itibaren sadece teknik konular değil, birçok farklı mecralarda takımın içerisinde bulunduğu sıkıntı ve sorunlar için mücadele verdik. Yaşadığımız birçok olumsuz olayı kamuoyunun önüne çıkarmadan kendi içimizde çözdük, çözmeye çalıştık. Ancak Eşref Güç başkanlığındaki yönetim kurulu 15 gün önce kongre kararı aldı. Daha sonra yapılan kongrede göreve Münür Kanar başkanlığındaki yönetim kurulu geldi. Yeni göreve gelen yönetimin önünü açmak adına İnegölspor Teknik Direktörlük görevini ekibimle beraber 7 hafta sonunda topladığımız 10 puanla bırakıyoruz. İddialı ve hedefe oynayacak bir ekip kurduk. Bu futbolcuların hedeflediğimiz yere götüreceğini zerre şüphem yok. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada İnegölspor için her alanda hizmet vermeye ve katkı koymaya devam edeceğiz. Görev yaptığımız süre içerisinde bizlerle birlikte olan Başkan Eşref Güç’e, yönetim kuruluna, kulüp çalışanlarına ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Biz şuanda play-off’un bir puan gerisindeyiz. İnegölspor’u iyi şartlarda bıraktığımıza inanıyoruz. İnşallah bu süreç İnegölspor için hayırlı olur” dedi.

ASILSIZ İDDİALAR SUNAN KİŞİ GELDİĞİ GÜN BİZİMLE YOLLARINI AYIRIYOR

Güldüren konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Yeni yönetim bir mazeret göstermedi. Bizimle çalışmayacağını söyledi. İnegölspor’da kişiler üzerinden olmayı asla tercih etmem. Ben İnegöllüyüm. İnegölsporlu İsmail’im. İnegöllüyüm diyerek sağda solda dedikodu yapan, asılsız iddialar sunan kişi geldiği gün bizimle yollarını ayırıyor. Maçtan önceki akşam yeni yönetim teknik direktörü çağırmıyor, kadro dışı kalmış oyuncuları kulübe çağırıyorlar. Bunlar futbol içerisinde yönetim kurulunun yapmaması gereken davranışlar. Bunlar İnegöllü hocalara yapılmayacak davranışlar. Biz değerlerimizi kaybetmeyelim. İnegöl’de yaşadığımız sürece İnegölspor’a her zaman talibim. Eski başkanlara sorabilirsiniz, ‘İsmail Güldüren bir kuruş talep etmiş mi? Bir kuruş almış mı?’ 15 Nisan’dan bu yana İnegölspor’da teknik direktörüm. 900 TL Kırıkkale maçının primini aldım. Görevde bulunduğumuz süre içerisinde ben ve ekibim 900 TL’den başka bir kuruş para almamıştır. İnegölspor’dan alamadığım parayla ilgili yaptırım uygulayacağım. Aldığımız parayı da İnegölspor’un personeline ve İnegöl’deki amatörde mücadele eden takımlara vereceğim. Bundan sonra gelen teklifleri değerlendirmeye çalışacağım. Cizre’den dahi teklif gelse gideceğim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER