KARADENİZ GÜVENSPOR KAZANDI

KARADENİZ GÜVENSPOR KAZANDI

Bursa Süper Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan Karadeniz Güvenspor, B Grubunda mücadele edecek olan İznikspor karşısında 3-2 kazandı.

Karadeniz Güvenspor ilk hazırlık maçında güzel sinyaller verdi. Baştan sona daha derli toplu oyun anlayışına sahip olan Karadeniz Güvenspor Antrenörü Mehmet Şengeldi yönetiminde ikinci hazırlık maçından da galibiyetle ayrıldı.

İznik’te oynan maça Karadeniz Güvenspor daha iyi oyun sergileyerek başladı. Maçın 27. dakikasında Karadeniz Güvenspor Burhan Süme ile 1-0 öne geçti. Golden sonra konuk ekip iyi futbolunu devam ettirdi. Karadeniz Güvenspor 41. dakikada Emre Kayhan ile çok şık bir gol kaydetti. İlk yarıyı Bordo-Mavililer 2-0 önde kapadı. Maçın ilk yarısında daha istekli, daha iyi oynayan Karadeniz Güvenspor oldu.

Maçın ikinci yarısında 47.dakikada Ümit Ertürk ile Karadeniz Güvenspor skoru 3-0 yaptı. Oyun 50. dakikaya kadar oyunun kontrolü tamamen Karadeniz Güvenspor’daydı. Bu dakikadan sonra Mehmet Şengeldi yedek oyuncuları, 2. kadroyu sahaya sürdü. Oyunun kontrolü ev sahibi İznikspor’un eline geçti. Yedek oyunculardan kurulu Karadeniz Güvenspor kalan dakikalarda 2 gol yiyerek maçı 3-2 kazanmayı başardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER