MOBİLYACILAR ODASINDAN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

İnegölspor Kulübü tarafından başlatılan “Formanı al, takımına destek ol” kampanyasına İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odasından 20 formalık destek geldi.

MOBİLYACILAR ODASINDAN İNEGÖLSPOR’A DESTEK

Kulübü ziyaret eden İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Genel Sekreteri N.Kamuran Balkan, oda adına 20 forma aldı. Ziyarette konuşan Teknik As Başkan Ahmet Sütçü, Mobilyacılar Odamıza teşekkür ederek, “Mobilyacılar Odamız, kulübümüze maddi destek vermek için oda adına 20 forma satın aldı. Bu duyarlı davranışları inşallah diğer oda ve derneklerimize de örnek olur” dedi.

N.Kamuran Balkan ise, İnegölspor’a şampiyonluk yolunda başarılar dileyerek, “Odamız adına 20 forma aldık. Odamızın 555 üyesi var. Üyelerimize de mesaj sistemi ile ulaşarak, İnegölspor kulübüne destek olma adına forma alınmasını isteyeceğiz. İnegölspor kulübümüzün formasından her esnafımız 1 tane alsa, biz 554 tane forma almış oluruz. Biz aracı olacağız. Üyelerimiz forma alım konusunda bize ulaşabilir. Bizde buraya gelerek ara ara forma alıp, kulübümüze destek oluruz. İnşallah esnaflarımız duyarlı davranarak forma alırlar. Daha önce yapılan toplantıya oda Başkanımız katılmıştı. Biz 20 forma alarak destek verebiliyoruz. İnşallah diğer odalar ve meslek kuruluşları da bu konuya duyarlı davranıp, destek verirler” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2015, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER