YENİCE OSB'Yİ ZİYARET ETTİK

YENİCE OSB'Yİ ZİYARET ETTİK

İnegölspor'umuzun Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile ile yönetim kurulu üyelerimiz, Yenice Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim İncebay ile yönetim kurulunu ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Yenice Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nedim İncebay, şunları söyledi:

“İnegölspor İnegöl’ün değeri. Yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımıza başarılar dileriz. Hepsini tanıyoruz, bildiğimiz arkadaşlarımız. Yenice OSB olarak daha öncede İnegölspor’a maddi ve manevi olarak destekler verdik. Yenice OSB yönetimimiz sağ olsunlar destek kararı almamız gerektiğinde hep olumlu cevap vermişlerdir. Sıkıntı yok. Biz yine İnegölspor’un yanındayız, beraberiz. Maddi manevi ihtiyaç olduğunda Yenice OSB olarak yönetimi olarak destekleriz. Yeni sezon şimdiden hayırlı uğurlu olsun.”

Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu ise “Öncelikle bizleri ağırladığı için Yenice OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nedim İncebay ile yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Liglerin başlamasına sayılı günler kaldı. Bizlerde bir yandan ziyaretlerimizi sürdürürken diğer yandan da transferlerimizi bitirmeye çalışıyoruz. Yenice OSB geçmişte her zaman İnegölspor’umuzun destekçisi oldu. Yeni dönemde de destek olacaklarını belirttiler. Ben kendilerine verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Sizlerin sayesinde kulübümüz ayakta kalıyor. Bizleri ağırladığınız için sizlere tekrar çok teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER