AK PARTİLİ GENÇLER CAN DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

AK PARTİLİ GENÇLER CAN DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI

AK Partili gençler zorlu kış şartlarında sokak hayvanlarının yardımına koştu. Ak Partili gençler, kış şartlarında yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için 10 farklı bölgede sokak hayvanlarına yiyecek dağıttı.

AK Parti Gençlik Kolları, ilçe genelinde etkisini artıran kar yağışı sonrası sokak hayvanlarını unutmadı. Kışta yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için AK Parti Gençlik Kolları tarafından oluşturulan 10 ekip, Yeniceköy, Cerrah, Hocaköy, İsaören, Deydinler, Ortaköy, Hasanpaşa, Kurşunlu mahalleleri ile Domaniç yolu ve Mezit bölgesine giderek yiyecek dağıttı.

Sosyal yardım projelerine her zaman devam ettiklerini ve bu sorumlulukla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Baştürk, “Biz AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı olarak bulunduğumuz konumun sorumluluklarının bilinci ile imkanlarımız doğrultusunda gençlerimiz, çocuklarımız için çalışmayı sürdürüyoruz. İnegöl genelinde etkisini arttıran kar yağışı ve soğuk hava sebebiyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarımızı unutmadık. Şehir merkezine uzak noktalarda yiyecek ulaşamayan can dostlarımıza ulaşarak yiyecek verdik. Bizler gençliğini nasıl kazanabiliriz, nasıl daha faydalı olabiliriz diye düşünüp bu kapsamda çalışmalar yapıyoruz” şeklinde konuştu.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER