İGİAD’DAN WELTEW MOBİLYA’YA TEŞEKKÜR

İGİAD’DAN WELTEW MOBİLYA’YA TEŞEKKÜR

Türkiye’nin mobilya başkenti hedefine yürüyen İnegöl mobilyasının ulusal ve uluslararası arenada tanıtılması amacıyla çeşitli organizasyonlar yapılırken, tanıtım atağına İnegöl köftesini tanıtımlarına  katarak bir destekte Weltew Mobilya’dan  geldi.

İnegöl mobilya sektörünün öncü firmalarından Weltew Mobilya’nın geçtiğimiz dönemlerde ulusal televizyon kanallarında yayınlanan reklam filminde “İnegöl’den” ibaresine yer verilmesi takdirle karşılanırken, şimdi de ulusal bir kanalda yayınlanan yarışma programında İnegöl Mobilyası’nın ve İnegöl Köftesi’nin tanıtımının yapılması takdire şayan bir davranış olmuştur. İGİAD Başkanı İsmail Sülek, bunun İnegöl’deki üreticilere örnek olması gerektiğini ifade etti.

İnegöl markalarının tanıtımı adına yapılan bu çalışmadan dolayı firma sahibi Mustafa Balcı ve ekibini tebrik eden İnegöl Genç İş İnsanları Derneği (İGİAD) Başkanı İsmail Sülek, “Reklam filminde İnegöl Mobilyası ve İnegöl Köftesi ibarelerini kullanarak şehir markamıza destek olan Weltew Mobilya'yı tebrik ediyor, İGİAD ailesi olarak İnegöl’deki esnaflarımızın da İnegöl'den ibaresini kullanmalarını öneriyoruz” dedi.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER