İNEGÖL AVM MARKA KARMASINA LCW MODEST’İ EKLEDİ

İNEGÖL AVM MARKA KARMASINA LCW MODEST’İ EKLEDİ

Alışverişi sosyal yaşamın merkezine taşıyan İnegöl AVM, LCW Modest markasını bünyesine kattı. Kadın giyimine hitap eden, 400 m2 alanı ile Türkiye’nin en büyük Modest mağazasını ziyaret edenler; tunik, elbise, ev kıyafetleri gibi birçok ihtiyacını karşılayabilecek.

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, Mart ayında ziyaretçilerini bünyesine yeni kattığı LCW Modest mağazası ile karşılıyor.

Yenilenen yüzü, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM’de açılan LCW Modest 400 m2 mağazasıyla hizmet vermeye başladı. Kadın giyime hitap eden ve içerisindeki geniş bir alanı iç giyime ayıran mağazaya alışverişe gelen ziyaretçiler; tunik, elbise, ev kıyafetleri gibi birçok ihtiyacını bulabilecek. LCW Modest aynı zamanda Türkiye’nin en büyük m2’deki Modest mağazası olma özelliğini taşıyor.

Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM; yeme-içme, giyim, ev tekstil ürünleri, parfümeri, kuyum ve aksesuar alanlarında hizmet veren yeni markalarla hizmet yelpazesini daha da genişletti. Yeni mağazalarla marka yapısını güçlendiren AVM’nin, ev sahipliği yaptığı markalardan bazıları da yenilenen yüzleriyle misafirlerini ağırlıyor. Ayrıca Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin ürünlerinin satıldığı Mi Store mağazası da çok yakında İnegöl AVM’de yerini açmaya hazırlanıyor.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER