İNEGÖL'DE KIZILAY’DAN EĞİTİME DESTEK

İNEGÖL'DE KIZILAY’DAN EĞİTİME DESTEK

Türk Kızılay İnegöl Şubesi Kadın Kolları tarafından sürdürülen Eğitime Destek Projesi kapsamında İnegöl’de iki okula kitap ve kitaplık desteği verildi.

Türk Kızılay İnegöl Şubesi Kadın Kolları tarafından Alanyurt bölgesinde eğitim-öğretime yeni başlayan Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ile İsaören kırsal mahallesinde bulunan İsaören Ortaokulu’na kitap ve kitaplık desteğinde bulunuldu.

Eğitime Destek Projesi kapsamında Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ile İsaören Ortaokulunu ziyaret ettiklerini ifade eden Kadın Kolları Başkanı Suna Dardağan Demir, “Kızılay olarak birçok alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de kadın kollarımız tarafından projelendirilen eğitime destek kampanyası çerçevesinde iki güzide eğitim kurumumuzu ziyaret ettik. Eğitim-öğretime yeni başlayan ve bazı eksikleri bulunan Borsa İstanbul Anadolu Lisesi’nin kütüphanesine kitaplık ve kitap ile İsaören Ortaokulumuza da kütüphaneleri için kitap desteğinde bulunduk.”dedi.

Projeye katkı sunan herkese teşekkür eden Suna Dardağan Demir, Borsa İstanbul Okulu Müdür Uğur Horata ile İsaören Ortaokul Müdürü Nazım Adal’a misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER