SAADET’TEN KAYMAKAM ARSLAN’A ZİYARET

SAADET’TEN KAYMAKAM ARSLAN’A ZİYARET

Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, kadın kolları teşkilatı ile birlikte Kaymakam Eren Arslan'ı ziyaret ederek 'Necmettin Erbakan Umut Ormanı' projesi hakkında bilgi verdi.

Saadet Partisi Genel Merkezi, Türkiye'de son dönemde yanan ormanlık alanları yeşertmek için "Necmettin Erbakan Umut Ormanı" projesini başlattı. İl ve ilçe teşkilatları tarafından projenin detayları ve bağışların alınmasıyla alakalı çalışmalara İnegöl İlçe Teşkilatı'ndan da destekler devam ediyor.

Daha önce Sarraflar Çarşısı girişinde stant açan kadın kolları, İnegöllü vatandaşlara fidan bağışı yapmak ve gelecek yılları yeşertmek adına çağrıda bulunmuştu.

Akabinde Belediye Başkanı Alper Taban ziyaret edilerek proje anlatıldı ve Taban'dan projeye 1.000 fidan destek geldi.

Projeyi tanıtma ve yanan ormanların yerine yenilerini yeşertme amacıyla ziyaretlerine devam eden Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı son olarak Kaymakam Eren Arslan'ı ziyaret etti. Ziyaret sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, "İlçe Kadın Kolları Başkanımız Havva Şen hanımefendi ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 'Prof. Dr. Necmettin Erbakan Umut Ormanı' kampanyası hakkında bilgi vermek için İnegöl Kaymakamı Sn. Eren Arslan Bey'e ziyaret gerçekleştirdik. Nazik kabulleri için Eren Arslan Bey'e teşekküre ediyorum" ifadelerini kullandı.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER