İYİ PARTİLİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

İYİ PARTİLİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

İYİ Parti İlçe yönetimi ile parti üyeleri, partinin ikinci kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlene kahvaltı da bir araya geldi.

İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıya İYİ Parti İlçe Başkanı Fikret Fidan, yönetim kurulu ve parti üyeleri katıldı.

SİYASİ PARTİLER, DEMOKRASİLERİN OLMAZSA OLMAZIDIR

Kahvaltının ardından bir açıklama yapan Başkan Fikret Fidan, “Partimizin ikinci kuruluş yıl dönümü sebebiyle kurucu üyelerimiz ve önceki yöneticilerimiz ile yeni yönetim kurulu olarak bir araya geldik. Siyasi partiler, demokrasilerin olmazsa olmazıdır. Demokrasi talebi ve mücadelesi ile kurulan İyi Parti olarak gerek İnegöl’ümüzde gerekse tüm yurdumuzda demokrasinin ilerlemesi ve daha fazla gelişmesi için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaktayız. Bu amaçla, bugün kurucu üyelerimiz ve önceki yöneticilerimiz ile bir araya geldik. En kısa zamanda mahalle temsilcilerimiz, sandıklarda görev almış üyelerimiz ve diğer tüm üye ve gönüldaşlarımızla bir araya geleceğiz. Bu vesileyle, kuruluşumuzdan bu güne geçen 2 yılda emek vermiş tüm gönüldaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Biz hep beraberken iyiyiz ve Allah’ın izniyle daha da iyi olacağız. İyilerle birlikte ülkemizi ve İnegöl’ümüzü daha ileriye taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER