MÜSİAD AKADEMİ’DEN YENİ NESİL E-TİCARET EĞİTİMİ

MÜSİAD AKADEMİ’DEN YENİ NESİL E-TİCARET EĞİTİMİ

MÜSİAD İnegöl Şubesi, üyelerini yeni nesil ticarete hazırlıyor. MÜSİAD Akademi İnegöl’ün ilk programı, yeni nesil e-ticaret eğitimleri şube merkezinde başladı.

Eğitimin ilk gün programında Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Cihad Doğan, E-Ticarete Giriş, E-Ticaret ve Kanunu konusunda eğitimini gerçekleştirdi. 
Konu hakkında açıklama yapan MÜSİAD İnegöl Şube Başkanı Mehmet Döngel, “Üyelerimizi gelişen ve her geçen gün teknolojiye yönelen ticarete adapte etmek adına Yeni Nesil E- Ticaret eğitim programını başlattık. Bu projede BEBKA'da iş birliği ortağımız. E-Ticaret eğitimi hafta için Salı ve Perşembe günleri toplam 10 eğitim günü sürecek. Eğitim sonunda kursiyerler sertifikalarını alacak. MÜSİAD İnegöl Şubemiz bünyesinde kurduğumuz MÜSİAD Akademi İnegöl aracılığı ile bu eğitimler sürekli bir hal alacaktır. Programımız da bu eğitimin devam niteliğini taşıyan Facebook, İnstagram ve Google reklamları eğitimi yapacağız. Bununla ilgili duyuruları kurumumuza ait sosyal medya hesaplarından üyelerimiz takip edebilirler” diye konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER