İnegölspor Yeni Yönetiminden Aktaş'a Ziyaret

İnegölspor Yeni Yönetiminden Aktaş'a Ziyaret

İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Onursal Başkanı Alinur Aktaş'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Başkan Alinur Aktaş, “İnegölspor başkanımıza ve yönetimine hoş geldiniz diyorum. Kongremize katılım sağlamıştım. İnegölspor’a yakışır bir kongre olmuştu. Ben görevinizde başarılar diliyorum. İnegöl bir futbol şehri. İnegöl şehri kulübüne sahip çıktığı zaman neler yapılabileceğinin örnekleri geçmişte yaşayarak gördük. Bu sezonda herkesin elini taşın altına sokacağından şüphem yok. Gördüğüm kadarıyla genç, tecrübeli ve iş hayatında başarılı insanların olduğu bir yönetim kurulu kurmuşsunuz. Sizlere TFF 1.Lig yolunda başarılar diliyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak, geçmişte olduğu gibi Bursa’mızdaki tüm spor kulüplerinin yanında ve destekçisiyiz. Bursaspor’umuz başta olmak üzere İnegölspor, Karacabeyspor ve Yıldırımspor profesyonel liglerde Bursa'mızı temsil ediyor. Ayrıca sadece futbol branşında 250 civarında amatör spor kulübümüz bulunuyor. Bu kulüplerimizde ise binlerce gencimiz futbol oynuyor. Ben hepsine başarılar diliyorum. İnşallah gelecek yıllarda bu oyuncularımız hem kulüplerine hem de ülke futboluna uzun yıllar hizmet edecekler. Ben ziyaretinizden dolayı sizlere tekrar teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”

Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu ise “Öncelikle bizleri ağırladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Genç ve tecrübeli bir ekip kurduk ve kongreden anlımızın akıyla çıktık. Sevgili başkanımız Alinur Aktaş da sağ olsun kongremize katılım sağlayarak bizleri onurlandırdı. Bugünde yönetim kurulumuz olarak kendilerini ziyaret etmek istedik. Sağ olsun kendileri her zaman İnegölspor’umuzun yanında ve destekçisi oldu. Desteklerinin de devam edeceğinden şüphemiz yok. İnşallah bu sezon yapacağımız çalışmalar ile adımızdan söz ettireceğiz. Bursa’mızı ve İnegöl’ümüzü en iyi şekilde temsil edeceğiz. Ben bizleri ağırladığı için Onursal Başkanımız Alinur Aktaş’a tekrar teşekkür ediyorum.”

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER