BU UYGULAMALARDAN VAZGEÇİN!

BU UYGULAMALARDAN VAZGEÇİN!

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İlhan Baykan, İnegöl’de uygulanmaya başlayan otobüs kartlarının entegrasyonuyla talep edilen parayı eleştirerek ücretli kart değişimi uygulamasından vazgeçilmesi gerektiğini ifade etti.

İnegöllü vatandaşların sorun ve taleplerini gündeme getirdiklerini ve getirmeye devam edeceklerini belirten Baykan, kart entegrasyon süreci ve Kültürpark ile ilgili gündemi değerlendirdi. Kültürpark içerisine girmesi yasaklanacak olan motosikletler ilgili acele edilmesi gerektiğini belirten Baykan, “Kaymakamlık lojmanının Kültürpark içerisine yapılmasından vatandaşa kulak vererek vazgeçilmelidir” dedi.

VATANDAŞA YÜK OLMASIN

İlhan Baykan’ın yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

“28 Haziran’da yaptığımız basın açıklamasında Bursa ve ilçelerinde belediye otobüslerinin tek kartla çalışması gerektiğini belirtmiş ve bu konuda büyükşehir ve İnegöl belediye başkanımıza çağrı yapmıştık. Kendileri sağ olsunlar olumlu bir adım atarak artık İnegöl’de tek kart uygulamasını hayata geçirdiler. Burada sayın başkanlara teşekkür ederken vatandaştan gelen “bir hizmeti de ücretsiz yapamaz mısınız?” sitemini de iletiyoruz. Yani adı “halk” olan otobüslerin halka yük değil hizmet olması gerektiğini başkanlara iletiyor ve bu ücretli kart değişim uygulamasından vazgeçmelerini istiyoruz.”

LÜTFEN VATANDAŞIN SESİNE KULAK VERİN

“Yeniden Refah Partisi olarak bugüne kadar halkımızın faydasına olan konuları gündeme getirdiğimiz gibi bugünden sonra da halkımızın talep ve şikayetlerini dile getirmeye devam edeceğiz. Bugünlerde en çok dile getirilen konu ise Kültürparkımızdır. Yıllardır ilçe halkımızın ısrarla ‘Kültürparka araç ve motosiklet girmesin’ demesine rağmen ve bu konuda sayın belediye başkanının da olumlu bakmasına rağmen halen daha bir adım atılmamıştır. Acil olarak kendilerinden talep ediyoruz. Lütfen vatandaşın çağrısına kulak veriniz. Sadece araç girişi değil aynı zamanda Kültürpark içerisine yapılacak olan Kaymakam lojmanının da yapılmaması gerektiğini geçtiğimiz hafta açıklamış ve bir adım beklemiştik. Şimdi tekraren “lütfen vatandaşın sesine kulak verin” diyoruz.”

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER