TECRÜBELİ ELDİVEN TAKIMINDA KALDI

TECRÜBELİ ELDİVEN TAKIMINDA KALDI

Geçtiğimiz sezon Karadeniz Güvenspor’a transfer olan ve takımının 1. Amatör Kümede şampiyon olmasında büyük pay sahibi olan tecrübeli kaleci Gencer Genç, 2019-2020 sezonu için de takımıyla anlaşma sağladı.

Karadeniz Güvenspor tesislerinde düzenlenen imza törenine Sportif Direktör Sadullah Kaldırım katıldı. Kaldırım, imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, “Karadeniz Güvenspor her zaman hedefleri olan bir takımdır. Öncelikle tecrübeli oyuncularımızla takımın iskeletini oluşturup, genç kardeşlerimizi takımın iskeleti içinde olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Takımın içinde ağabeylik ve önderlik yapabilecek tecrübeli oyuncularımızla anlaşmaya önem veriyoruz. Geçtiğimiz sezon camiamıza büyük mutluluk yaşattılar. Gencer kardeşimizle yeniden anlaştık. Kendisinin geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yılda takıma büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Her iki tarafa da anlaşma hayırlı olsun” dedi.

1982 doğumlu tecrübeli kaleci Gencer Genç, futbola Şükraniyespor’da başladı. Gencer Genç, sırasıyla Tirilyespor, Kazımpaşa Belediyespor, Karacabey Belediyespor A.Ş., B.Mustafa Kemalpaşa Spor, Bursa Tütünspor, Soğukkuyu Spor, Hamitlerspor, Atıcılar Gençlikspor ve Millet Mahallesi formasını giydi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER