İNEGÖLSPOR HACI MUSTAFA KARABULUT İLE ANLAŞTI

İNEGÖLSPOR HACI MUSTAFA KARABULUT İLE ANLAŞTI

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor, Tuzlaspor'dan orta saha oyuncusu Hacı Mustafa Karabulut ile 1 yıllık anlaşma sağladı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan yönetim kurulu üyesi Kani Uçsoy, “Dış transfer çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün eski bir oyuncumuzla sözleşme imzalamış olacağız. 2016-2017 sezonunda kulübümüzde görev alan orta saha oyuncusu Hacı Mustafa Karabulut ile 1 yıllık anlaşma sağladık. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz Hacı Mustafa kardeşimize güveniyoruz. İnşallah çok güzel bir sezon geçireceğiz. Şuanda görüşme halinde bulunduğumuz oyuncularımız var. İnşallah yakın zamanda anlaşmalarımızı tamamlayacağız” dedi.

Hacı Mustafa Karabulut ise, “Yeniden İnegölspor'a geldiğim için çok mutluyum. Burada çok güzel günlerim geçti. Elimden gelen gayreti göstererek takıma katkı sağlayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. İnşallah takım arkadaşlarımızla birlikte çok çalışarak İnegölspor'u hak ettiği noktalara taşıyacağız. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER