GENÇLERGÜCÜ’NDE İÇ TRANSFER TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

GENÇLERGÜCÜ’NDE İÇ TRANSFER TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

2019-2020 sezonunda Play-Off’u hedefleyen Gençlergücü transfer çalışmalarını sürdürüyor. İnegölspor altyapısında futbola başlayan 21 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Furkan Güleç ile sözleşme yeniledi.

Gençlergücüspor yönetim kurulu üyesi ve As Başkan Alaattin Yiğit imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, “Yeni sezon için transfer çalışmalarımız tüm hızı ile devam ediyor. Hocamızın verdiği rapor doğrultusunda kadromuzda düşündüğümüz oyuncular ile görüşmelerimiz sonucunda anlaşmalara devam ediyoruz. Transfer çalışmalarımız kapsamında geçtiğimiz sezon aramıza katılan 1998 doğumlu orta saha oyuncusu Furkan Güleç ile yeniden anlaştık. Furkan bizim için önemli ve faydalı bir futbolcu. Kendisiyle yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Yapılan anlaşmanın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Genç oyuncu Furkan Güleç ise, “Geçen sezon katıldığım Gençlergücü Spor kulübü ile yeniden anlaştım. Takımımda kaldığım için mutluyum. Bu anlaşma da emeği geçen Başkanımız ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Kulübümüzün yeni sezon için belirlemiş olduğu Play-Off hedefine ulaşabilmek için ben ve takım arkadaşlarım çok çalışacağız” diye konuştu.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER