Başkan Hisarcıklıoğlu İnegöl’e Geliyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, 2-6 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 41. MODEF Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı açılışı için İnegöl’e geliyor.

Başkan Hisarcıklıoğlu İnegöl’e Geliyor

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı ve MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, İstanbul’da katıldığı programda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

Başkan Uğurdağ, 2-6 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 41. MODEF Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarı davetiyesini TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na iletti. Daveti büyük bir memnuniyetle isakarşılayan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Salı günü gerçekleştirilecek olan açılışa katılım göstereceğini Başkan Uğurdağ’a iletti.

BAŞKAN UĞURDAĞ, DAVETİYEYİ ELDEN TESLİM ETTİ

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı ve MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, “2-6 Nisan tarihleri arasında 41. MODEF Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Fuarımızı gerçekleştireceğiz. Mobilyacılarımız fuara dair hazırlıklarını tamamladılar ve heyecanla açılış saatini beklemeye başladılar. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu Bey ile gerçekleştirdiğimiz görüşmemizde kendilerini fuarımızın açılışına davet ettik. Başkanımız bu davetimizi mutlulukla karşılayarak katılım göstereceklerini ilettiler. Kendilerini bu özel günde aramızda görmekten dolayı mutluluk duyacağız. Fuarımızın tüm şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanımız başta olmak üzere katılım gösterecek herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Meral

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER