LİDER AKADEMİ’DEN İTSO’YA ÖZEL PROTOKOL

LİDER AKADEMİ’DEN İTSO’YA ÖZEL PROTOKOL

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), Lider Akademi Eğitim Kurumları ile imzaladığı eğitim protokolü kapsamında okula yeni kayıt esnasında üyelerine önemli avantajlar sağladı.

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) üyelerine avantaj sağlamaya yönelik gerçekleştirdiği indirim protokollerine bir yenisini daha ekledi. İTSO ile Lider Akademi Eğitim Kurumları arasında imzalanan protokol kapsamında İTSO üyelerinin, Lider Akademi Eğitim Kurumlarına yapacakları yeni kayıtlarda çeşitli indirimler ve kampanyalar sağlanacak.

FIRSATLAR SÜRÜYOR

Protokol töreninde bir konuşma yapan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, “Üyelerimizin ve ailelerinin avantajlarına yönelik gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Gün geçtikçe eğitim kalitesini artıran şehrimizde çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alabilmelerine fayda sağlayabilmek için bu gibi eğitim protokollerimizi önemsiyoruz. Lider Akademi Eğitim Kurumları ile yaptığımız eğitim protokolümüzde üyelerimizin çocuklarının Lider Akademi Eğitim Kurumlarına yapacakları kayıtlarında indirimler ve çeşitli kampanyalar sağlanacaktır. İmzalanan protokolün Odamıza, üyelerimize ve kurumumuza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

ÖĞRENCİLERE BÜYÜK FIRSATLAR

Lider Akademi Eğitim Kurumları kurucusu Mustafa Sabri Yıldırım ise, “Deneyimli ve alanlarında uzman ve eğitmen ve yönetici kadromuz ile beraber yeni eğitim öğretim döneminde en verimli şekilde hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Eğitim noktasında her geçen gün çıtasını yükselten İnegöl’de çıtayı daha da yukarılara taşımak için çalışıyoruz. Kurumumuzda, öğrencilerimizin hem teknik hem de sosyal anlamda gelişim sağlayarak geleceğe daha iyi hazırlanmalarını ve dünyaya açılabilmelerini önemsiyor, bu doğrultuda eğitim programları gerçekleştiriyoruz. İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası ile imzaladığımız protokol çerçevesinde Oda üyesi ailelerin çocuklarına yapacakları kayıtlarda tüm indirimlere ek olarak ilave yüzde 10 daha indirim fırsatımız olacaktır. Tüm Oda üyelerini fırsatlarımızdan faydalanmaya bekliyoruz. Protokolümüzün hayırlı olmasını temenni ediyor, başta İTSO Başkanımız Yavuz Uğurdağ olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından protokol imzalandı.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER