EĞİTİM-BİR SEN´DEN YENİ MÜDÜRLERE ZİYARET

EĞİTİM-BİR SEN´DEN YENİ MÜDÜRLERE ZİYARET

Eğitim-Bir Sen İnegöl ilçe yönetimi,  Bozüyük ve Orhaneli´den İnegöl´e İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak atanan Salih Aybaş ve İrfan Karakuş´a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Eğitim Bir- Sen İlçe Başkanı Sinan Aktaş, yönetim kurulu üyeleri ve okul müdürleri, yeni atanan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Salih Aybaş ve İrfan Karakuş´u makamında ziyaret ederek, başarılar dilediler. Ziyarette konuşan Aktaş, “Bozüyük´te Milli Eğitim Şube Müdürü olarak çalışan Salih beyi başarılı çalışmaları ile işittik. Kendilerinin İnegöl’e de olumlu katkılar sunacağına inanıyoruz. İrfan Karakuş beyi de Yenişehir’den tanıyoruz. Orda hem okul müdürü hem de şube müdürü olarak güzel hizmetler yaptığını biliyoruz. Müdürlerimizin İnegöl’de de aynı aşkla çalışacağına inanıyoruz. Her iki şube müdürünün de Eğitim Bir-Sen üyesi olması bizler için onur ve gurur vericidir. Gerek Salih beyin gerekse İrfan beyin İnegöl eğitimine ciddi katkılar sunacağına, eğitimin çıtasını yükseltmek için ciddi çalışmalar yapacaklarına inancımız tamdır. Yapacakları her türlü güzel işlerde Eğitim Bir-Sen olarak yanlarında olacağız. Bu vesileyle yeni görevlerinde kendilerine başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısıları olsun” dedi.

Eğitim Bir Sen ilçe yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Şube Müdürü İrfan Karakuş ve Salih Aybaş ise, bütün gayretleriyle, canla, başla İnegöl eğitiminin kalitesini artırmak ve çıtasını yükseltmek için çalışacaklarını belirttiler.

nevzat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER